017.jpg

Rusų kalbos ir kultūros festivalis

  • 2014-04-26, 21:24

2014 metų balandžio 14 dieną Vilniaus Universitete vyko Rusų kalbos ir kultūros festivalis.

Jo metu galima buvo pasiklausyti vaikų raiškiojo skaitymo ir rusų muzikos. Toks konkursas vyksta jau penktą kartą ir sutraukia daug norinčių jame dalyvauti ( šiais metais daugiau kaip 160 moksleivių ) bei norinčių pasiklausyti.

Žiuri komisiją sudarė Maskvos Universiteto dėstytojai , kurie kartu su Vilniaus Universitetu ir Rusų kultūros centru vykdo tarptautinį kultūros projektą .

Mūsų gimnazijos moksleiviai dalyvavo raiškiojo skaitymo (Denisas Moskaliovas - 5a, Julija Loginovič – IIgimn. kl , ruošė M.Soboleva ), muzikiniame konkurse II vietą užėmė mūsų gimnazijos 3-4 klasių vokalinis ansamblis ( vad. L.Suchonickaja): M. Černiauskaitė, V.Zorina, A.Bušina, E.Kapitanova, A.Suchonickaja, E.Pučkova, G.Bakerkina, A.Trofimova, A.Zaronskis, F.Šneider.,daina „Žiemos vakaras“, I vietą savo amžiaus grupėje užėmė broliai D. ir M. Korotkovai, atlikę dainą „ Mažasis nykštukas“( vad.M.Soboleva).Būsima pirmokė M.Dorofejeva, kurią ruošė mok. T.Bakčejeva , užėmė I vietą raiškiojo skaitymo konkurse.

Kol žiuri skaičiavo balus, vyko rusų kalbos ir literatūros konkursas, kuriame aktyviai dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai ir laimėjo daug vertingų prizų.

Назад

Несогласен
Согласен
Мы используем cookie-файлы, чтобы гарантировать предоставление лучших возможностей на нашем сайте. Нажав кнопку «Согласен» или продолжив интернет-сессию вы даете свое согласие на использование cookie-файлов. Вы можете в любое время отменить свое согласие, изменив настройки браузера и удалив сохраненные cookie-файлы. Ознакомьтесь с нашей политикой использования cookie-файлов. Политика использования cookie.